Masz dość wysokich składek OC i AC?
Wybierz najlepsze ceny i wygodę!
Prowadzisz firmę?
Czy wiesz jak chronić swoją Firmę od nieprzewidzianych zdarzeń?
Kup ubezpieczenie podróżne!
Odpoczywaj i śmiej się z nieprzewidzianych okoliczności.

Ubezpieczenie OC operatora statku powietrznego

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej operatora statku powietrznego – dzięki temu obowiązkowemu ubezpieczeniu zabezpieczasz się przed skutkami finansowymi  jeśli wyrządzisz komuś szkodę materialną lub osobową w wyniku użytkowania statku powietrznego. Każdy użytkownik statku powietrznego powinien mieć odpowiednią polisę ubezpieczeniową, której suma ubezpieczenia uwarunkowana jest MTOW. Polisa powinna uwzględniać również odpowiedzialność wobec pasażera jeśli jest przewożony na danym typie statku powietrznego.

Ubezpieczenie Aerocasco statku powietrznego

Ubezpieczenie Aerocasco statku powietrznego – to dobrowolne ubezpieczenie chroni właściciela statku powietrznego od skutków finansowych związanych ze zniszczeniem lub uszkodzeniem posiadanego statku powietrznego. Składka ubezpieczeniowa jest uzależniona od wartości posiadanego sprzętu oraz specyfiki wykonywanych lotów. Ubezpieczenie może obejmować straty poniesione podczas startu i lądowania, lotu, kołowania a także postoju. W okresie wyłączonym z eksploatacji ochrona również obowiązuje gdy statek powietrzny przechowywany w miejscu do tego przeznaczonym.

Ubezpieczenie NNW członków załogi statku powietrznego

Ubezpieczenie NNW członków załogi statku powietrznego – ubezpieczenie chroni osoby nie będące osobami trzecimi dla Ubezpieczonego a które ucierpiały w wyniku nieszczęśliwego wypadku w czasie użytkowania statku powietrznego.

Ubezpieczenie OC przewoźnika lotniczego

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej przewoźnika lotniczego – wybierając to ubezpieczenie operator statku powietrznego zabezpiecza się przed roszczeniami osób trzecich uczestniczących w locie a nie będących załogą statku powietrznego z którymi zawarł umowę przewozu. Z tego ubezpieczenia pokrywane są ewentualne roszczenia powstałe u pasażerów lub w zniszczonym ładunku.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną ubezpieczenia prosimy o wypełnienie odpowiedzniego zapytania:

 

Statki bezzałogowe, drony - OC operatora UAVO
Statki bezzałogowe, drony - OC operatora UAVO i Aerocasco
 Przygotujemy ofertę najszybciej jak to możliwe.

FAQ

Nie używam auta, co z ubezpieczeniem OC? Czy muszę je kupić?

Tak. Zgodnie z ustawą każdy zarejestrowany pojazd mechaniczny w Polsce musi mieć ubezpieczenie obowiązkowe OC nawet, jeśli pojazd nie porusza się.

Wypowiedziałem moją polisę OC na samochód i na kilka miesięcy wyjeżdżam za granicę. Samochód będzie stał w zamkniętym garażu i nikt nie będzie się nim poruszał. Czy mogę kupić ubezpieczenie OC dopiero po powrocie?

Nie. Każdy zarejestrowany pojazd powinien mieć ubezpieczenie OC. Jest to obowiązek w Polsce i nawet, jeśli pojazdem się nikt nie porusza po drodze czy nawet, jeśli stoi zepsuty w garażu powinien być ubezpieczony w OC.

Co zrobić aby otrzymać zwrot składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia jeśli sprzedałem auto z polisą OC i Autocasco?

Jeśli nowonabywca nie będzie kontynuował Twojego OC należy zwrócić się do Zakładu Ubezpieczeń z informacją o sprzedaży auta i dyspozycją zwrotu składki ubezpieczeniowej oraz wskazać numer rachunku, na który ma być przelany zwrot składki. 

Sprzedałem auto a miałem opłaconą składkę OC i AC samochodu na cały rok. Czy dostanę zwrot składki?

Jeśli nabywca samochodu wypowie umowę ubezpieczenia OC i zawrze ją na siebie otrzymasz zwrot składki za niewykorzystany okres zarówno z OC i AC.

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe w jednym miejscu

logo allianz noweCompensa Generali  ProamaPZU  Ergo Hestia MTUUniqa HDI Warta InterRisk Wienerlink4Saltus

W przypadku umowy zawieranej za pośrednictwem Internetu, konsument ma prawo skorzystać z pozasądowego sposobu rozstrzygania sporów i złożyć skargę za pośrednictwem platformy internetowego systemu rozstrzygania sporów (Platforma ODR) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. - adres: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Za działanie Platformy ODR odpowiada Komisja Europejska.