Masz dość wysokich składek OC i AC?
Wybierz najlepsze ceny i wygodę!
Prowadzisz firmę?
Czy wiesz jak chronić swoją Firmę od nieprzewidzianych zdarzeń?
Kup ubezpieczenie podróżne!
Odpoczywaj i śmiej się z nieprzewidzianych okoliczności.

Z Macif Życie ciesz się spokojem jeszcze dłużej

MACIF Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych podniosło górny wiek ochrony ubezpieczonego. Teraz nawet do 75 lat możesz cieszyć się ochroną ubezpieczeniową. Ogólne Warunki Ubezpieczenia uzupełnia również nowe zdarzenie polegające na śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wysokość świadczenia w przypadku śmierci lub trwałego i całkowitego inwalidztwa w wieku od 18 do 70 roku życia równa jest sumie ubezpieczenia. Zapoznaj się z nowym OWU ACTI OCHRONA.

 

FAQ

Sprzedałem auto a miałem opłaconą składkę OC i AC samochodu na cały rok. Czy dostanę zwrot składki?

Jeśli nabywca samochodu wypowie umowę ubezpieczenia OC i zawrze ją na siebie otrzymasz zwrot składki za niewykorzystany okres zarówno z OC i AC.

Zawarłem umowę OC samochodu z innym Towarzystwem Ubezpieczeniowym, ale nie wypowiedziałem mojej poprzedniej umowy OC. Czy poprzednia umowa sama się rozwiązuje?

Gdy Twoja obecna umowa ubezpieczenia OC się przedłużyła i jej nie wypowiedziałeś a zawarłeś umowę z innym zakładem ubezpieczeń na ten sam okres to możesz ją wypowiedzieć pisemnie w dowolnym momencie.

Na jaki okres zawiera się umowę ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych?

Umowa jest zawierana na 12 miesięcy. Wypowiedzenie takiej umowy wymaga formy pisemnej. Dokument wypowiedzenia należy dostarczyć najpóźniej dzień przed końcem obecnego ubezpieczenia.

Kupiłem używane auto z ważną polisą OC. Ile mam czasu na decyzje czy kontynuuje ubezpieczenie poprzedniego właściciela?

Po nabyciu auta możesz wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC zbywcy w pojazdu w dowolnym momencie trwania tego ubezpieczenia.

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe w jednym miejscu

logo allianz noweCompensa Generali  ProamaPZU  Ergo Hestia MTUUniqa HDI Warta InterRisk Wienerlink4SaltusSignal Iduna

W przypadku umowy zawieranej za pośrednictwem Internetu, konsument ma prawo skorzystać z pozasądowego sposobu rozstrzygania sporów i złożyć skargę za pośrednictwem platformy internetowego systemu rozstrzygania sporów (Platforma ODR) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. - adres: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Za działanie Platformy ODR odpowiada Komisja Europejska.